Anasayfa        Belediye        Muhtar        Sanaltur        Ulaşım        Okullar        Sağlık        Biz Kimiz?
GOLD ÜYE ŞEHZADE KEBAP
Belediye Evleri Taksi
Belediye Evleri Taksi
GOLD ÜYE AŞIK DÖNER
GOLD ÜYE ÖZEL ELEKTRİK
www.BelediyeEvleri.com By Caretta
Belediye Evleri Mahallesi Muhtarı Yemliha Yücel Kimdir?
Belediye Evleri Mahallesi Muhtarı
Yemliha Yücel Kimdir?

1965 yılında Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde doğmuştur, 1988 yılında Adana'ya yerleşen çiftçi bir ailenin çocuğudur. 1990 yılında Belediye Evleri Mahallesi'ne yerleşen Yemliha Yücel burada esnaflık yapmaya başlamıştır. 2004 yılında muhtarlık seçimine katılmaya karar vermiş ve halkın da desteğiyle muhtarlığa başlamıştır. Üç dönemdir mahallemizi temsil etmektedir, evli ve 3 çocuk babasıdır.

          Değerli Belediye Evleri sakinleri öncelikle www.facebook.com/BelediyeEvleri sayfası ve www.belediyeevleri.com sitesi için emeği geçenlere halka ulaşmamızı sağlayan Ali MORKALA ve Ahmet GÖK'e belediye evleri adına teşekkür ederim.
         Muhtarınız Yemliha YÜCEL olarak bazı konuların doğruluk derecesine göre paylaşılmasını arzu etmekteyim. Yanlış veya yalan olmamak kaydıyla biz yetkililer halkımızı ilgilendiren konularda halkımızı bilgilendirmekle mükellefiz bunun bilincindeyim.

        BEM Ekibi : Sayın Muhtarım Kentsel Dönüşüm Hakkında Kısaca Bir Açıklama Bizleri ve Bizleri Takip Eden Sayfa Üyelerimizi Memnun Edecektir.

        Yemliha Yücel (Belediye Evleri Muhtarı)  : Kensel dönüşüm 18.04.2013 Bakanlar kurulunda imzaya açıldı kabul edildi. Güneyde Otoban - Kuzeyde Turgut Özal - Doğuda Türmenbaşı Bulvarı - Batıda Belediye Evleri Belediyenin yaptığı binalar. Evet doğru resmi yıkım var ancak, muhtarlığımıza Belediyenin halka ulaştırılmak kaydıyla tebliğ etmiş olduğu resmi bir yazı yada bildiri yoktur. Bundan sonraki olan dönüşüm yada diğer konularda halkımızın menfatine ve yararına olan konularda halkımızla birlikte haraket edeceğimizi bildirmek isterim. Teşekkürler.

        Ayrıca Muhtarımız Önemli konularda Belediye Evleri Sitesinden Duyuru yapacağının sözünü verdi. Muhtarımıza Teşekkür Ederiz